Kodėl verta rinktis

Intelektualių IT sistemų ir prototipų kūrimas

Kuriame šiuolaikinius prototipus, valdomus išmaniuoju telefonu, planšete arba kompiuterio programa. Komunikacijai naudojame moderniausias ryšio technologijas tokias kaip Bluetooth, ZigBee, WiFi, RFID, todėl visada maksimaliai užtikriname kokybę ir saugumą.

3D spausdinimas ir projektavimas

Panaudodami 3D spausdintuvą galime atspausdinti: krumpliaračius, laikiklius, dėžutės PCB schemoms ir kita. 3D vizualizacija leidžia pamatyti, kaip atrodys vizija Jūsų rankose. Pasinaudokite šiuolaikinėmis technologijomis ir sutaupykite – galbūt sugalvosite geriau.

Industrinių procesų analizė ir optimizavimas

Išmatuojame energijos sąnaudas, kaupiame duomenis atitinkamą laikotarpį. Atliekame analizę ir esant poreikiui optimizuojame energijos sąnaudas. Jei reikia, diegiame naujus komponentus, kurie efektyviau naudoja energiją.  Diegiame duomenų stebėjimo ir registravimo modulius.

LoRaWAN jutiklių tinklas

Mūsų įmonė siūlo inovatyvius sprendimus kuriant ir diegiant belaidžių jutiklių tinklų sistemas pramonėje, taikant LoRaWAN technologijas. Siūlomų technologinių sprendimų pagrindą sudaro HORIZON 2020 programos projekto TETRAMAX (TTX, Nr. 761349) inovacijos kibernetinio saugumo srityje, kuriant LoRa ryšio sistemas. Šie tinklai yra ypač saugūs ir ilgaamžiški, naujantys mažai energijos (Low-Energy), todėl šie belaidžių jutiklių tinklai tarnaus jūms ilgai ir patikimai. Mes siūlome ypač platų jutiklių asoritmentą, be to galim prisiderinti ir prie jūsų naudojamų pramoninių sistemų, išgauti ir išgryninti informaciją bei perteikti jūms per modernią vartotojo sąsają, suprojektuotą pagal jūsų poreikius.

Aplikacijų ir tinklapių kūrimas

Kuriame tinklalapius. Naudojame tokias technologijas kaip HTML5, CSS3, JQuery, JavaScript, Websocket. Galime įdiegti jau sukurtas turinio valdymo sistemas. Kuriame Android aplikacijas.

Filmavimas ir vaizdinės medžiagos analizė

Pasinaudodami šiuolaikinėmis technologijomis galime atlikti įmonių teritorijos ir įvairių objektų filmavimus. Inovatyvūs  skraidantys robotai ir šiuolaikinės filmavimo technologijos suteikia galimybę atlikti įvairių objektų aukščiausios 4K rezoliucijos filmavimus skrydžio metu.

Prototipų projektavimas ir gamyba

Mūsų komandos sukurto ir suprojektuoto prototipo “UFO Bottle station” pristatomasis vaizdo klipas.

Mums patinka tai ką mes darome

Jau daugiau nei šešis metus esame komandoje kuri pasižymi išradingumu technologinėje srityje. Nuolat besikeičiančios technologijos ir inovacijos, tai dalis mūsų kasdienybės, kai tenka nuolatos žengti žingsnį į priekį kartų su pasauline pažanga. Sudėtingos sprendimai jūsų versle, tai iššūkis mums – ir mes jį priimam.  Mes žinome kaip įgyvendinti jūsų idėją!..

Mūsų specializacija

Prototipai
Programavimas
Projektavimas
3D projektavimas ir spausdinimas
Konsultavimas
Automatizavimas
Aplikacijos
Diagnostika
Moksliniai tyrimai
Filmavimas iš oro

Kaip vyksta mūsų darbas

 • Diskusija - koncepcijos kūrimas

  Kiekviena idėja yra unikali ir reikalaujanti specifinės informacijos, todėl mes diskutuosime siekdami kuo geriau suprasti jus ir jūsų poreikius. Tik klausimai ir atsakymai padės mums suformuoti Jūsų idėjos koncepcinį modelį.

 • Galimybių analizė

  Nepriklausomai nuo idėjos paprastumo, jos įgyvendinimui galima pasirinkti skirtingus kelius. Tam kad rastumėme optimaliausia ir Jūsų poreikius labiausiai tenkinantį sprendimą – atliksime techninių įgyvendinimo galimybių analizę ir įvertinsime kaštus.

 • Projekto parengimas

  Kiekvienas klientas nori kad jam paprastai būtų paaiškinti parinkti technologiniai sprendimai bei supažindinta su įgyvendinimo veiksmų seka. Mes Jums parengsime projektą, kur vaizdžiai paaiškinsime kiekvieno elemento funkciją sistemoje.

 • Sistemos Projektavimas

  Elektronika, komunikavimas, valdymas, signalai, kodavimas, saugumas ir daugelis kitų aspektų kuriuos reikia įvertinti prieš pradedant realizavimo darbus. Mūsų komanda ruošiasi atsakingai.

 • Elektronikos schemų surinkimas ir techninis pasiruošimas

  Mes taupome jūsų investicijas į projektą, todėl, ką galime – sukuriame patys, o kas jau sukurta – nuperkame.

 • Programavimas ir testavimas

  Tūkstančiai kodo eilučių ir milijonai simboliu – tai kas suteikia jūsų įdėjai gyvybės. Mes priversime technika dirbti taip kaip Jums reikia.

 • Produkto pateikimas ir apmokymai

  Mums rūpi Jūsų gerovė. Kiekvienas projektas – mūsų kūrinys, kurį ne tik perduodame į Jūsų rankas, bet ir išmokome kaip su juo elgtis.